Best UK Casinos
Księga Gości Napisz do mnie
Kategorie: Wszystkie | SZYDEŁKIEM | ZDJĘCIA
RSS
czwartek, 20 marca 2008
Zazdroska Wielkanocna

Zazdroska Wielkanocna zrobiona w zeszłym roku a w zasadzie zrobione, bo są dwie:) NIetypowo jak na mnie, bo z grubej nici , szydełko 1,25 ale nijak wzór nie chciał sie zmieścic na moje okno i musiałam wybrac kompromis, czyli grubszą włóczkę

zazdroska

a tak się prezentuje na oknie kuchennym:) jak widac u mnie wiosna, jak należy:)

okno1

okno2

czwartek, 13 marca 2008
Szydełkowy kurczaczek

Prezentuję kurczaczka szydełkowego, który otworzy całą serię prezentacji robótek wiosenno-wielkanocnych. Kurczaczek wykonany z aidy 20 w kolorach, jak widac, szydełko 0,75 wysokość 4,3 cm

kurczak

niedziela, 09 marca 2008
Prezent dla Esty

Pokazuję prezent, który zrobiłam dla Esty. Dostałam wiadomość, że doszła do niej i spodobała się:

esta

piątek, 07 marca 2008
Nagroda

Oto serwetka - prezent dla aguli w ramach zabawy Pay It Forward. Cieńka nitka włoska, szydełko 0,75. Myślę, ze się spodobała, mozna się o tym przekonać na jej stronie odnośnik obok pt. "codzienne życie"

agula77

środa, 05 marca 2008
Serwetka na wiosnę

Przesłałam nagrody do dziewczyn i lekko im pozazdrościłam, chwyciłam szydełko 0,75, cieńką nitkę i po trzech dniach wyszła serweta, średnica 32 cm.

serwetka

wtorek, 08 stycznia 2008
Serwetka dla Gosi

Gosia potrzebowała serwetkę, bo jej czajnik rysował blat. Mówi i ma:) Cztery godziny, nić melanż i serwetka gotowa:

serwetka Gosi

niedziela, 09 grudnia 2007
Gwiazdki szydełkowe

gwiazdki1

gwiazdki2

Nie wstawiałam niczego przez jakiś czas, ale to tylko dlatego, że pracowałam:) zrobiłam aniołki, które od razu poszły do ludzi oraz gwiazdki, które widać powyżej:)

 

piątek, 23 listopada 2007
Zapowiadane nowe aniołki szydełkowe

Zrobiłam dwa w półtora dnia:) wg wzoru powinny miec jeszcze skrzydła, dorobiłam jedno i nie podobało mi się, wiec jak narazie zostają takie:aniołki

Trochę są kombinowane, bo główki z aureolkami maja z poprzednich aniołków , reszta wiekszego jest dokładnie ze wzoru a mniejszy ma po prostu krótsza sukienkę i jest zrobiony z jednej nitki w całości a wiekszy ma dorabiana głowę i już sama nie wiem, który ładniejszy:)

może dzisiaj zrobię kolejnego, nowego, ale niestety wzoru nie moge wydrukowac, bo cos nie bardzo umiem go zmiescic na kartce, więc będę musiała siedziec przed komputerem:) ale mam ochotę na nowy wzór, wiec do poniedziałku;)

poniedziałek, 19 listopada 2007
Skończyłam!!!

10 dni wcześniej niż zakładałam, mimo wyjazdu nad morze, mimo prac wszelakich udało mi się skończyć zazdroski na prezent. Teraz tylko wyprac, wykrochmalic, ładnie zapakowac i mieć nadzieję, ze prezent się spodoba.zazdroski

A tu prezent w całości wraz z zazdroskami świątecznymi:prezent

A teraz zabiorę się za produkcję aniołków oraz płatków śniegu, bo chętnych na otrzymanie takiego dodatku do prazentu jest sporo:)

sobota, 03 listopada 2007
Tadam!!! Skończyłam pierwszą zazdroskę

Po wielu dniach robienia i prucia nareszcie skończyłam pierwszą zazdroskę! Co prawda nie wygląda najatrakcyjniej, bo nie jest jeszcze wyprana, wykrochmalona i wyprasowana, ale jest zrobiona i to jest najważniejsze. Wymary: 64x45 cm nić AIDA 20/50 g kolor nr 2,szydełko 0,75. Jurto zabieram się do drugiej, bo zostało mi 3,5 tygodnia czasu, bo przecież jeszcze nitki trzeba pochować, wyprac i uszykowac. Ale, jak to mówią , pierwsze koty za płoty:)

firanka

 
1 , 2