Best UK Casinos
Księga Gości Napisz do mnie
Kategorie: Wszystkie | SZYDEŁKIEM | ZDJĘCIA
RSS
niedziela, 28 października 2007
Budowania napięcia ciąg dalszy...
Babsko napisało w komentarzach, ze umiem budowac napięcie, a skoro jestem w tym dobra, to proszę bardzo, kolejna odsłona: firanka Stwierdzam jednak, ze jakies fatum zawisło nad tymi zazdroskami, bo gdy wczoraj zabrałam się do pracy i szło mi całkiem nieźle,to gdy wstałam z tapczanu, aby odebrac telefon mój kochany Farcik zaniósł za mna robótkę, bo może myslał, że pańcia zapomniała i jak tam ją niósł, to spruł mi trzy rzędy:( Więc robię trzy do przodu, dwa do tyłu i jakoś idzie:)
17:24, doris144
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 25 października 2007
Cofnęłam się:(

Niestety w pewnym momencie doszłam do wniosku, że sie pomyliłam i musiałam nawinąć trochę nici na kłębek, nad czym bardzo boleję, bo juz byłam daleko:( Do odrobienia mam przynajmniej trzy godziny, och wielki ból. Zobaczcie, dokąd musiałam spruć ... a było już tak pieknie..

firanka

 

15:20, doris144
Link Komentarze (3) »
środa, 24 października 2007
Posunęłam się:)

Tak się złożyło, że miałam wczoraj dwie godziny wolne, bo musiałam czekac na autko, które było na przegladzie, wiec co miałam robic? SZYDEŁKOWAŁAM:) no i kwiatek skończony, może dzisiaj uda mi się dojechac do koronki, choc wzrok odmawia posłuszństwa i chyba trzeba będzie udac sie do okulisty.

Posunięta firanka:firanka

10:44, doris144
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 22 października 2007
Czy zdążę?

Mam pomysł na prezent  urodzinowy. To firanka - zazdroska świąteczna. We wrzesniu zrobiłam dwie , bo okna są dwa:) z motywem światecznym, jednym słowem płatki śniegu do zawieszenia przy pomocy żabek bądź haczyków, na zdjęciu jedna z nich jeszcze nie jest wykrochmalona i nie jest wyprasowana. Zrobiłam na prezent, ale mąż stwierdził, że tylko tyle? Więc zaczęłam robic zazdroski na każda okazję na zdjęciu dokładnie połowa pierwszej:) Pytanie: czy zdążę do końca listopada? Hmmm.....zazdroska

A tu zazdroska jedna z dwu już zrobionych."Płatki śniegu":swiateczna

Będę na bieżąco donosiła o postępach w pracy:) Trzymajcie kciuki...

niedziela, 14 października 2007
Na spacerze

Podejrzane na spacerze.Jezioro Poznańskie:)

2

1

3

4

piątek, 12 października 2007
Serwetki
Przygoda z szydełkiem zaczęła się dwa lata temu. Był to najprostrzy wzór czyli filet, ale z czasem marzyło mi się zrobic okrągłą serwetkę. Kiedys w bardzo dalekiej młodości próbując przy babci swoich sił wychodziły mi raczej ślimaki a nie formy okrągłe i wreszcie po latach zrozumiałam, gdzie robiłam błąd i juz wychodzą okrągłe:)serwetka okrągła niebieskaserwetka okrągła biała
poniedziałek, 08 października 2007
Zachód słońca na wsi

Lubię zachód słońca, szczególnie nad naszym Bałtykiem, ale niestety do niego mam trochę więcej niz 200 km, więc zadowalam się zachodem podziwianym z mojego tarasu. Też ładny, prawda?

zachód słońca

 

niedziela, 07 października 2007
Zapowiadane aniołki:)

Aniołki szydełkowe dwa z wielu. Wysokość 8-9 cm szydełko: 0,85 nici: Aida 10 wzór: opisowy z internetu trochę przeze mnie zmodyfikowany. Teraz pracuję nad bardziej ażurowym aniołkiem, jak wyjdzie, to go zaraz zamieszczę.

wtorek, 02 października 2007
Moje prace
Pierwsze krzyżyki postawiłam 14 lat temu. Spodobało mi się więc ładnych parę lat robiłam. Dwa lata temu stwierdziłam, ze przydałaby mi się jakaś serwetka , jakies firanki i wzięłam do ręki szydełko, w międzyczasie parę przedmiotów decoupagem potraktowałam:)Podaję link do strony z moimi wcześniejszymi pracami, a na bieżąco będę zamieszczała wszystko, co zrobię. Obecnie szydełkuję ozdoby na Boże Narodzenie, więc niedługo posypią się zdjęcia aniołków, gwiazdek, dzwonków. A póki co zapraszam na: http://show.7ya.ru/private.aspx?login=haftdoroty&RubrID=99559
09:35, doris144
Link Dodaj komentarz »